Bize Göre Teknoloji Hizmete Dönüşünce Değerlidir. " 0(328) 812 08 00 "
Bize Göre Teknoloji Hizmete Dönüşünce Değerlidir. " 0(328) 812 08 00 "
İade Politikası

İADE POLİTİKASI

Sitemizde satılan kişiye özel ürünler hariç tüm ürünler, 14 gün boyunca para iadesi ve ürün değişimini içeren memnuniyet garantisi altındadır.

İade ve Değişim Koşulları

 • Ürünün tekrar satılmasına mani olacak, herhangi bir çizik, karalama, leke veya kullanıldığına dair bir iz bulunması ya da tadilat yapılmış olması gibi durumlarda iade ve değişim yapılamamaktadır. 
 • Ürünü; bütün parçaları, aksesuarları ve ürün paketi ile birlikte eksiksiz olarak göndermelisiniz. 
 • Değişim veya iade yapılan ürünün faturası tüm nüshaları ile birlikte gönderilmediği taktirde iade veya değişim işlemi yapılmamaktadır.


İade adresi:

Okyay Mühendislik San.ve Tic.Ltd.Şti.
Adres: Esenevler Mh. Ray Sokak No:68 A Merkez/Osmaniye
Tel : 0328 812 0 800

Yukarıdaki şartlara uygun olan, Satın aldığınız ürün ayıplı veya kusurlu çıkarsa 15 gün içerisinde kargo görevlisiyle birlikte tutulan tutanak ile göndererek değişim veya iade talep edebilirsiniz.

Değişim ve İade Seçenekleri

Değişim veya iade işleminizi aşağıdaki seçeneklerden birini seçerek yapabilirsiniz:

Para İadesi: Ödeme yaptığınız toplam ücretten, nakliye ve diğer masraflar düşüldükten sonra kalan miktar kredi kartınıza veya banka hesabınıza aktarılır. 

Hasar Görmüş veya Kusurlu Ürünler

 • Teslimat sırasında hasar görmüş, kusurlu, farklı veya eksik bir ürün sebebiyle gelen iade işlemlerinde, kargo ücreti OKYAY MÜHENDİSLİK tarafından karşılanmaktadır. 
 • Bu durumlardaki iadelerde iade edilecek sipariş, teslimatın yapıldığı gün içerisinde kargo şirketine üzere teslim ederek tarafımıza e-posta ile bilgi vermelisiniz. 
 • Sipariş edilen bir ürünün (iade koşullarına uygun olmak şartı ile) iptal ya da iade edilmesi halinde kargo ücreti tarafımıza ait olacaktır. Birden fazla değişim işlemi yapılması durumunda kargo ücreti size ait olacaktır. 
 • İade ve değişim işlemlerinde Aras Kargo ile gönderim yapılması gerekmektedir, aksi halde kargo ücreti tarafımızca karşılanmayacaktır.
 • Siparişinizi teslim aldığınız sırada, kargo yetkilisinin yanında paketinizi açarak kontrol ediniz. Ürünlerin eksik ya da hasarlı olduğunu düşündüğünüz durumda kargo yetkilisine tutanak tutturarak paketi teslim almayınız. 
 • Ürün teslim edilirken kutusunun açılmış olup olmadığı hususunu tutanakta belirtmeli, siz ve kargo görevlisi mutlaka tutanağı imzalamalısınız. İşlemlerin hatasız ve kısa sürede yapılabilmesi için size gönderilen sipariş onay e-postasındaki sipariş numarasını, e-posta adresini ve telefon numarasını, müşteri hizmetlerimize bildirilerek durumu anlatınız. 
 • Böyle bir durumda ek kargo ücreti ödemeden, dilerseniz sipariş verdiğiniz tüm ürünleri iade edebilirsiniz. İade işlemini, tutanağa, teslim edilen ürünleri kabul etmediğinize dair bir not ilave ederek, gelen kargo görevlisine teslim ederek yapabilirsiniz.


Değişim ve İade Süreci

 • Okyay Mühendislik'den onay alınmadan yapılan değişim ve iadelerde, işlemin gerçekleşmesi garanti edilmemektedir.
 • Talebiniz işleme alınarak, müşteri hizmetleri yetkililerimiz en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.
 • Değişim yapmak istediğiniz ürünler 2 iş günü sizin için ayrılmaktadır. Bu süre içinde kargoya teslim edilmeyen değişim işlemlerinde ayırttığınız ürünle değişimin gerçekleşmesi garanti edilmemektedir.
 • Değişim ve iade işlemlerinde paketinizi Aras Kargo ile gönderdiğinizde kargo ücreti tarafımızca karşılanmaktadır. Aras Kargo haricinde farklı bir kargo şirketiyle karşı ödemeli olarak gönderilen paketler teslim alınmamaktadır.
 • Aynı siparişte birden fazla değişim işlemi yapılması durumunda kargo ücreti size ait olacaktır.

 

İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul Et