Hakkımızda

İletişim ve teknolojide yaşanan baş döndürücü gelişmelerin yaşamımızı, kültürümüzü, iş yapış biçimlerimizi yeniden şekillendirdiği günümüzde, Okyay Mühendislik San.ve Tic.Ltd.Şti.. 19 yıldır tüm bu gelişmeleri tetikleyen bilişim sektörünün odağında faaliyet göstermektedir.

2000 yılında Osmaniye'de kurulan Okyay Mühendislik San.ve Tic.Ltd.Şti.., genç ve yenilikçi yapısı ile Donanım, Network, Güvenlik ve yazılım teknolojileri ve son kullanıcıya yönelik faaliyetlerle bilişim sektöründe hizmet vermeye başlamış, akabinde KoçSistem A.ş. ile yaptığı Çözüm Ortaklığı anlaşması kapsamın da çeşitli proje faaliyetlerini hizmet yelpazesine eklemiştir. Kısa sürede sektörde saygın bir yer edinerek Osmaniye bölgesinde güçlü bir bölgesel firma haline gelmiştir.

2000 yılından itibaren her biri kendi alanında önemli markaların çözüm ortaklığı faaliyetlerini yürütmüş ve halen sektörün lider markalarının çözüm ortaklığını yürütmektedir.  Zaman içinde pazar koşullarına bağlı olarak bayiliğini yaptığı ürün portföyünü sürekli olarak yenilemiş ve çeşitlendirmiştir.

Bilişim sektörünün hızlı gelişen ve değişen yapısı içerisinde Okyay Mühendislik San.ve Tic.Ltd.Şti., markalaşma çerçevesinde Okyay markasının Bilgisayar, Güvenlik v.b. alanlarda tescilini yaptırmış ve akabinde TSE-HYB (Hizmet Yeri Yeterlilik Belgesi) ni almıştır

Firmamız ayrıca İSO 14001-9001 ve 18001 belgelrine sahiptir.

Yine 2005 yılında kamu ve özel sektör kurumsal pazarına hizmet vermek amacıyla bu pazarın ihtiyaç duyduğu ürünlerin tedarik, proje ve danışmanlık faaliyetlerini yürütmek üzere bünyesinde yeni bir birim oluşturmuştur.

Okyay Mühendislik San.ve Tic.Ltd.Şti., bugün geldiği noktada; kurum kültürü, marka kimliği, sahip olduğu değerleri, çalışma prensipleri, hizmet kalitesi ve güvenilirliği ile sektörün önemli oyuncularından birisidir. Profesyonel ekibi ile Osmaniye Merkez de ki yerinde Bölgede ve Türkiyede Önemli projelere imza atmıştır.

Sizlere daha iyi bir hizmet vermek için çerezleri kullanırız. Sitemizi kullanarak çerez politikamızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi için : Kişisel Verilerin Korunması Kanunu Kabul Et
,